top of page
  • jazyky

Webinář zdarma - FOOD and crazy meals we have tasted

Jak jinak si nejlépe osvojit angličtinu než zapracovat ji rovnou do praxe? Právě za tímto účelem pro vás každý měsíc anglický klub English Spot Premium pořádá vzdělávací webináře zdarma, na kterých se naučíte nová slovíčka a výrazy a k tomu si procvičíte porozumění mluvené angličtině.

Webinářem provázejí 3 lektorky Andrea, Bára a Rebeka a díky různorodosti jejich osobností i jejich angličtiny je zaručeno, že se rozhodně nebudete nudit. Každé vysílání má své téma, ke kterému pro vás máme vždy připravenou užitečnou slovní zásobu, kterou záhy uslyšíte rovnou v mluvené angličtině, kdy lektorky vyprávějí své příběhy a zážitky. Studenti mají za úkol porozumět, mohou se doptávat na to, co je zajímá a mají také možnost vyplňovat speciální webinářový online kvíz.

Že nejste v angličtině pokročilí? To vůbec nevadí. Vždy zohledňujeme všechny jazykové úrovně, takže některé povídání je jednodušší a jiné těžší, díky tomu se začátečníci nezaleknou a pokročilí se nebudou nudit.

A jaké je téma příštího živého webináře?


FOOD and crazy meals we have tasted

Informace a přihlášení najdete tady >>
Webináře jsou jen jednou malou částí celého klubu English Spot Premium, který poskytuje komplexní prostředí pro samostatné vzdělávání v oblasti angličtiny. Hlavní výhodou klubu je, že vedle online tréninků tu máte živou podporu lektorek 24/7 a tím pádem se vám už nikdy nestane, že byste na angličtinu zůstali sami. Vyzkoušejte, jaké to v klubu English Spot Premium je, pro všechny nové členy máme 1.měsíc zdarma >>

18 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page