Náš tým

andy-foto.jpg

Andrea

Andriss jazykovou akademii jsem založila v roce 2006. Vím, že spousta lidí dnes bojuje s jazykovými znalostmi a necítí se kvůli tomu dobře, a proto také já i můj tým lektorů pomáháme ostatním a ukazujeme jim cestu, jak překonat i jejich jazykové bariéry.

Ruzena-Pokorna.JPG

Růžena

Jazyky jsou mým koníčkem již od dětství. Ve škole jsem se učila německy a rusky, avšak nejvíce mě zaujala angličtina. Po maturitě jsem z ní složila státní zkoušku. Aktivně jsem jazyk používala v zahraničním obchodě, později jako průvodkyně na zahraničních zájezdech, a od 90. let angličtinu vyučuji soukromě, a  to ve firmách a v individuálních kurzech. Kromě toho také překládám knihy z angličtiny do češtiny. Výuka  mě baví, studentům ráda předávám své znalosti.
Lukas-B.2-1024x847.jpg

Lukáš

Na základní škole jsem strávil hodně času čtením článků na Wikipedii. Na české verzi jsem však některé věci nenašel. Proto jsem se musel poohlédnout na té anglické. Potom jsem začal sledovat seriály, které neměly dabing. Prvně s českými a potom s anglickými titulky. Tak jsem se naučil porozumět druhému jazyku. Při setkání s lidmi jsem však tápal. Styděl jsem se mluvit a špatně jsem hledal slovíčka v hlavě. S tím mi pomohly až online konverzační lekce a půlroční pobyt v Anglii. Díky tomu, že jsem uměl mluvit, jsem mohl začít cestovat, poznávat nové lidi z celého světa a najít si práci, kde jsem komunikoval se zákazníky v angličtině po celý den. Vím, jak může být učení se novému jazyku těžké. Proto bych Vám rád pomohl. Lekce zaměřené na uvolněnou konverzaci a gramatiku jsou ten nejlepší způsob.

Anna-Pecharova-1024x768.jpg

Anička

Ahoj! Jmenuji se Anička a studuji dvouobor Nj-Čj na Pedf UK. Že jsou cizí jazyky důležité jsem si uvědomila, když jsem začala poprvé cestovat. Jejich znalost otevírá dveře do duší místních obyvatel a dává nám možnost pochopit cizí kulturu. Každý jazyk je jedinečný a proto se v každém z nich vyjadřujeme jinak. Ráda Vám pomůžu zdokonalit komunikační schopnosti a třeba u toho narazíte na nepoznaný kus své osobnosti. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem!

Tomáš-Baloun-fotka.jpg

Tom

Angličtinu se učím již od první třídy základní školy a zamiloval jsem si ji od prvního dne. Od té doby se snažím v ní stále zlepšovat a předávat svoje nadšení ostatním. Velkou zkušeností pro mě byl jazykový pobyt v Manchesteru. Rád konverzuji s kýmkoliv o jakémkoliv tématu. Je pro mě důležité, aby mé studenty učení bavilo, našli v něm smysl a nebáli se mluvit. Snažím se hodiny vést tak, aby byly jak poučné, tak příjemné pro obě strany, protože v příjemném prostředí se toho člověk naučí nejvíc.
Lucie-P.-851x1024.jpg

Lucie

Po střední škole jsem odcestovala na půl roku do Velké Británie, abych zde načerpala nové zkušenosti a zdokonalila angličtinu. Nyní studuji na vysoké škole aprobaci anglický jazyk a český jazyk. Velmi mě naplňuje předávat své poznatky ostatním. Ve výuce se snažím jít svou vlastní cestou, jednak aby  hodiny byly příjemné pro studenty, jednak aby z mých hodin odcházeli s pocitem, že lekce byly přínosné, a také to, že jsou o kousek blíže splnění svého cíle – naučit se anglicky.

foto-Bara-Z-793x1024.jpeg

Barbora

"Hello there! A právě proto mám angličtinu tak ráda, protože nám umožňuje spojit se s lidmi po celém světě, objevovat, cestovat a poznávat... To je ten nejlepší hnací motor pro zvládnutí cizího jazyka. Angličtina mě začala bavit už jako dítě, učili jsme se totiž zábavnou formou, interaktivně a hlavně "na pohodu". Kontakt s angličtinou se pro mě stal každodenním chlebem, ať už se jednalo o studentské pobyty v zahraničí, au-pair zkušenost v Anglii nebo program Erasmus zakončený zkouškou CAE. Zkušenosti s výukou mám také díky lektorství v jazykové škole a účasti na English Camps jako zdravotnice Ráda Vám budu předávat všechny svoje jazykové dovednosti, ale hlavně Vás chci naučit mít angličtinu rád/ráda a předat Vám ten náboj, který vás naprosto strhne!

havipan-foto-683x1024.jpg

Andrea

Angličtinu studuji již od čtvrté třídy. Už na základní škole jsem projevila hlubší zájem o cizí jazyky. Během druhého stupně jsem se  zúčastnila několika olympiád v angličtině. Ze začátku jsem se styděla mluvit, protože jsem se učila angličtinu pouze skrz učebnice a zřídka jsem měla možnost procvičit si verbální komunikaci. Až po nástupu na gymnázium jsem si zvykla a osvojila si komunikační schopnosti v angličtině. Výuka byla vedená rodilými mluvčími, takže celé hodiny jsme mluvili pouze v tomto jazyce. A tehdy jsem si uvědomila, že nestačí pouze pasivní výuka, kdy student celé dny se učí gramatiku a opisuje slovíčka do sešitu, ale je potřeba si vše aktivně procvičit s dalším člověkem. Ráda předávám své poznatky a dovednosti dále a těším se, až rozmluvím třeba právě vás.
DSC_0004_3.jpg

Ivana

Jazyky sú moje hobby a ich učenie ma fascinuje. Rada by som efektívne a prakticky aplikovala moje poznatky a pomohla tým z vás, ktorý sa chcú zdokonaliť, alebo začať študovať cudzí jazyk a nechať ho nech sa stane vašim vlastným.

Petr Vesely.png

Petr

Nedávno jsem vystudoval VŠE obor Podniková ekonomika a management. Pravidelně učím češtinu, a protože mě to baví, tak jsem si řekl že budu učit i angličtinu. Na vysoké jsem absolvoval kurz na úrovni C1 a několik měsíců jsem strávil v Německu, kde jsem se musel dorozumět anglicky. V současnosti nejsem jen lektorem, ale i studentem, co se cizích jazyků týče. Učím se totiž španělštinu, a i díky tomu přicházím na nové tipy a triky, jak se nový jazyk naučit a mám zájem se o ně s tebou podělit! 

Kylie.jpeg

Kylie

Narodila jsem se na Floridě, kde jsem prožila i mnoho let svého života. Jelikož mám napůl americkou a napůl českou rodinu, odmala ovládám plynně jak angličtinu, tak češtinu. Znalost angličtiny je jedním ze základních předpokladů k fungování v dnešní době. Právě proto Vám nabízím možnost si ji vylepšit. Studenti mohou v mých lekcích počítat s důrazem na konverzaci a rozšiřování slovní zásoby. Sama bych sebe popsala jako veselou a společenskou, takže se studenti nemusí bát, že by se snad na lekcích nudili. Těším se na Vás!
Nikol Urbanova-foto.jpeg

Nikol

Ahoj! Jsem Nikča a angličtinu studuji od svých 5 let, kdy jsem navštěvovala kroužky angličtiny, zároveň jsem od svých 12 let navštěvovala jazykovou školu. Angličtina mě provází celý život a vím, jak moc je důležitá. Proto bych vás toho chtěla co nejvíc naučit a najít motivaci studovat angličtinu. Doufám, že vás moje hodiny budou hlavně bavit a společně dosáhneme velkého pokroku. Moc se na vás těším! Nikča

Anastasia photo.png

Anastasia 

Doteď si jasně pamatuji moment, když jsem v 7 letech poprvé otevřela učebnici angličtiny. A od té doby už si bez ní svůj život neumím představit.

Díky angličtině jsem začala cestovat, seznamovat se s různými lidmi a kulturami. Vždycky jsem chtěla studovat v zahraničí, proto jsem v 18 přijela do Prahy.

Pomáhám svým studentům mluvit různými jazyky. Taky se zúčastním kurzů na zvýšení učitelské kvalifikace. Toto mi pomáhá sledovat moderní trendy vyučování a zlepšovat se.

Jako člověk který jazyky miluje (mluvím 6 jazyky) vím, co potřebujete každý, aby se naučil. Podporu, motivaci a přátelskou atmosféru. Kromě toho, již od začátku mluvím během hodiny anglicky, protože podle mých zkušeností, je to nejúčinnější způsob začít mluvit.

Angličtina je mojí láskou, jazykem domácnosti a celoživotním koníčkem. Věřím, že každý se může naučit, bez ohledu na mýtický "talent na jazyky".

Rebeka1.jpg

Rebeka

Angličtinu učím již od roku 2015. Jsem velmi nadšenou cestovatelkou, která momentálně žije v Anglii, ale která procestovala již spoustu různých míst. Angličtina vyhrála první místo v mém srdci pro její krásu, logiku a jednoduchost.

Vytvořila jsem motto pro své lekce – musí být náročné, ale nikdy nudné. Každému studentovi chci dávat výzvy, ale ne za cenu toho, že ho vyplaším. Chci s vámi sdílet svoji vášeň a lásku pro angličtinu a poskytnout vám způsoby, jak komunikovat svobodně, jak získat flexibilitu a odstranit bariéru. Bylo by mi potěšením provést vás tímto učícím procesem tak, že vás budu neustále podporovat s laskavostí a dobře zorganizovaným časem. Doufám, že si tuto novou zkušenost se mnou užijete a nikdy nezapomenete, o čem je angličtina a jakýkoli cizí jazyk, a to o výdrži, odhodlanosti a zapálení.

Paja.jpg

Pája

Od malička mě to tak nějak táhlo do světa, po střední škole jsem měla první příležitost vyjet někam na delší dobu, a od mé skvělé au-pair rodiny v Anglii se mi ani nechtělo vracet zpět do Česka! Angličtina mi otevřela bránu do světa, a tak jsem po dodělání bakaláře v pedagogice odjela učit děti do Vietnamu. Hrozně jsem se v tom našla a následovalo Thajsko, kde jsem měla svoji třídu a vyučovala jsem v angličtině čtyři předměty! Ve volném čase jsem učila angličtinu online a udělala si CAE a TEFL certifikáty. Po procestování jihovýchodní Asie a Austrálie jsem se vydala na rok na Nový Zéland, kde jsem nejen pracovala, ale hlavně chodila po túrách. 😊 Miluji umění a baví mě všechny různé sporty, od jízdy na kolečkových bruslích až po potápění. A to není zdaleka všechno! Baví tě cestování? Chceš se dozvědět víc? Ráda se podělím o rady a tipy, kam a jak do světa, a vy se při tom zároveň rozmluvíte a zdokonalíte v angličtině!

Simona-M..jpg

Simona

S angličtinou jsem byla aktivně v kontaktu již od 4.třídy s českým lektorem i s rodilým mluvčím. Bylo to fajn, ale pořád to nebylo „ono”. Vždy jsem žila v přesvědčení, že potřebuji zažít jazyk přímo v anglicky mluvící zemi, abych mu mohla porozumět naplno a pochopit, jak lidé v daném jazyce přemýšlí. V roce 2017 jsem se vydala do Skotska pracovat jako au-pair a následně do lokality poblíž Londýna, kde jsem pracovala v mateřských školkách. Po návratu do rodných Čech jsem absolvovala akreditovaný kurz TEFL pro Live TEFL v Praze. Ať už děláte v životě cokoli, je nejdůležitější se nebát a žít naplno. Pomohu Vám odbourat bariéru ze strachu v komunikaci, nevynecháme ani gramatiku, správnou výslovnost či psaní a budeme klást důraz na to, co bude nejvíce odpovídat Vašim preferencím a potřebám.

Brian Cox Headshot.jpg

Brian

I am from Florida, but have lived most of my adult life abroad. Living in Costa Rica, Spain, Australia, Colombia and now the beautiful Czech Republic. I turned my passion for traveling into a lifestyle, both as a Youtuber and as an English Teacher. I fell in love with the Czech Republic while working with Czech Tourism on projects to promote tourism, and soon after moved here permanently to enjoy the amazing outdoor activities the country has to offer. I love teaching and communicating others, in what I consider the absolute best language on the planet.

Bára1.jpeg

Barb

My name is Barbora. I was born in Prague where I completed university degree. Shortly after my graduation I moved to Sydney, Australia where I lived for seven amazing years. In 2018, I returned to the Czech Republic and decided to share my love for the English language by becoming a teacher. I enjoy travelling, outdoors and gastronomy.

Nikola-H.jpg

Nikola

Ahoj! Jsem Nikča a angličtině se věnuji už od dětství. Studuji na Pedf Muni dvouobor anglický jazyk s hudební výchovou. Angličtina je v dnešní době nezbytnou součástí našeho života, což ale nemusí hned znamenat nudné hodiny strávené u učebnic. S radostí a hravým, přesto naučným stylem výuky ráda předávám svou lásku k angličtině dalším lidem, kterým tento unikátní jazyk dokáže nejenom usnadnit život, ale také rozveselit a zlepšit den.