top of page

Náš tým

andy-foto.jpg

Andrea

Andriss jazykovou akademii jsem založila v roce 2006. Vím, že spousta lidí dnes bojuje s jazykovými znalostmi a necítí se kvůli tomu dobře, a proto také já i můj tým lektorů pomáháme ostatním a ukazujeme jim cestu, jak překonat i jejich jazykové bariéry.

Kylie.jpeg

Kylie

Narodila jsem se na Floridě, kde jsem prožila i mnoho let svého života. Jelikož mám napůl americkou a napůl českou rodinu, odmala ovládám plynně jak angličtinu, tak češtinu. Znalost angličtiny je jedním ze základních předpokladů k fungování v dnešní době. Právě proto Vám nabízím možnost si ji vylepšit. Studenti mohou v mých lekcích počítat s důrazem na konverzaci a rozšiřování slovní zásoby. Sama bych sebe popsala jako veselou a společenskou, takže se studenti nemusí bát, že by se snad na lekcích nudili. Těším se na Vás!
Nikol Urbanova-foto.jpeg

Nikol

Ahoj! Jsem Nikča a angličtinu studuji od svých 5 let, kdy jsem navštěvovala kroužky angličtiny, zároveň jsem od svých 12 let navštěvovala jazykovou školu. Angličtina mě provází celý život a vím, jak moc je důležitá. Proto bych vás toho chtěla co nejvíc naučit a najít motivaci studovat angličtinu. Doufám, že vás moje hodiny budou hlavně bavit a společně dosáhneme velkého pokroku. Moc se na vás těším! Nikča

Ruzena-Pokorna.JPG

Růžena

Jazyky jsou mým koníčkem již od dětství. Ve škole jsem se učila německy a rusky, avšak nejvíce mě zaujala angličtina. Po maturitě jsem z ní složila státní zkoušku. Aktivně jsem jazyk používala v zahraničním obchodě, později jako průvodkyně na zahraničních zájezdech, a od 90. let angličtinu vyučuji soukromě, a  to ve firmách a v individuálních kurzech. Kromě toho také překládám knihy z angličtiny do češtiny. Výuka  mě baví, studentům ráda předávám své znalosti.
Lukas-B.2-1024x847.jpg

Lukáš

Na základní škole jsem strávil hodně času čtením článků na Wikipedii. Na české verzi jsem však některé věci nenašel. Proto jsem se musel poohlédnout na té anglické. Potom jsem začal sledovat seriály, které neměly dabing. Prvně s českými a potom s anglickými titulky. Tak jsem se naučil porozumět druhému jazyku. Při setkání s lidmi jsem však tápal. Styděl jsem se mluvit a špatně jsem hledal slovíčka v hlavě. S tím mi pomohly až online konverzační lekce a půlroční pobyt v Anglii. Díky tomu, že jsem uměl mluvit, jsem mohl začít cestovat, poznávat nové lidi z celého světa a najít si práci, kde jsem komunikoval se zákazníky v angličtině po celý den. Vím, jak může být učení se novému jazyku těžké. Proto bych Vám rád pomohl. Lekce zaměřené na uvolněnou konverzaci a gramatiku jsou ten nejlepší způsob.

Kacka Sch..jpg

Kačka

Jmenuji se Kačka a jsem lektorkou angličtiny. Miluju snad každý jazyk na světě a snažím se jim proto věnovat - mluvím plynule anglicky, ale učím se i japonsky, italsky a dánsky. Svou angličtinu jsem zdokonalila především konverzací s rodilými mluvčími, s přáteli, se kterými jsem si dopisovala, či volala, přidala jsem k tomu sledování filmů a seriálů v originálním znění, nebo třeba hraní her taktéž v anglickém jazyce. Žila jsem dva roky v Dánsku, kde umí anglicky naprosto každý a byl to můj hlavní jazyk ke komunikaci ve škole, na úřadech, ale i v přátelských vztazích. Protože mám pedagogické vzdělání a už od malička ráda pomáhám lidem, rozhodla jsem se, že chci pomáhat ostatním s jejich angličtinou. Z mých zkušeností vím, že se jazyky vždy nejlépe učí s někým dalším a to hlavně konverzací. Doufám, že si lekce spolu užijeme a dovedu vás k jistotě ve vaší angličtině.

Tomáš-Baloun-fotka.jpg

Tom

Angličtinu se učím již od první třídy základní školy a zamiloval jsem si ji od prvního dne. Od té doby se snažím v ní stále zlepšovat a předávat svoje nadšení ostatním. Velkou zkušeností pro mě byl jazykový pobyt v Manchesteru. Rád konverzuji s kýmkoliv o jakémkoliv tématu. Je pro mě důležité, aby mé studenty učení bavilo, našli v něm smysl a nebáli se mluvit. Snažím se hodiny vést tak, aby byly jak poučné, tak příjemné pro obě strany, protože v příjemném prostředí se toho člověk naučí nejvíc.
Lucie-P.-851x1024.jpg

Lucie

Po střední škole jsem odcestovala na půl roku do Velké Británie, abych zde načerpala nové zkušenosti a zdokonalila angličtinu. Nyní studuji na vysoké škole aprobaci anglický jazyk a český jazyk. Velmi mě naplňuje předávat své poznatky ostatním. Ve výuce se snažím jít svou vlastní cestou, jednak aby  hodiny byly příjemné pro studenty, jednak aby z mých hodin odcházeli s pocitem, že lekce byly přínosné, a také to, že jsou o kousek blíže splnění svého cíle – naučit se anglicky.

Martina-G.jpg

Martina

Ahoj! Jmenuji se Martina a jsem česko-italského původu. Protože jsem vyrůstala v dvojjazyčné rodině, vždy jsem měla blízký vztah ke studiu jazyků, neboť je vnímám jako prostředek k rozšíření vlastních obzorů a znalostí. Z tohoto důvodu jsem si vybrala studium na Anglo-americké univerzitě v Praze, kde měla možnost poznat lidi ze všech koutků světa :) Ještě před nástupem na vysokou školu jsem velmi ráda doučovala angličtinu a italštinu na svém gymnáziu a později jsem se stala soukromou lektorkou.

Jako lektorka dávám prioritu flexibilitě, umožňuje mi to přizpůsobit se potřebám jednotlivých studentů.

Moc se těším se na spolupráci s vámi! :)

Rebeka1.jpg

Rebeka

Angličtinu učím již od roku 2015. Jsem velmi nadšenou cestovatelkou, která momentálně žije v Anglii, ale která procestovala již spoustu různých míst. Angličtina vyhrála první místo v mém srdci pro její krásu, logiku a jednoduchost.

Vytvořila jsem motto pro své lekce – musí být náročné, ale nikdy nudné. Každému studentovi chci dávat výzvy, ale ne za cenu toho, že ho vyplaším. Chci s vámi sdílet svoji vášeň a lásku pro angličtinu a poskytnout vám způsoby, jak komunikovat svobodně, jak získat flexibilitu a odstranit bariéru. Bylo by mi potěšením provést vás tímto učícím procesem tak, že vás budu neustále podporovat s laskavostí a dobře zorganizovaným časem. Doufám, že si tuto novou zkušenost se mnou užijete a nikdy nezapomenete, o čem je angličtina a jakýkoli cizí jazyk, a to o výdrži, odhodlanosti a zapálení.

sandra-r-foto.jpeg

Sandra

Ahoj! Jmenuji se Sandra, jsem lektorkou angličtiny a španělštiny a ráda bych Ti v pár řádcích sdělila něco o mě. Moje cesta k jazykům začala angličtinou, kterou jsem se vždy ráda učila a k jejímu zdokonalení mi pomohlo mnoho filmů a seriálů, ale také článků či konverzací s lidmi ze zahraničí. Můj příběh španělštiny začal o něco později, ale za to jsme spolu už ušly pořádný kus cesty. Začalo to na střední, ale poprvé jsem si ji “zažila” v přirozeném prostředí při mém Erasmu na Kanárských ostrovech. Mé cesty mě posléze dále několikrát zavedly do Španělska, a to z důvodů pracovních i studijních. Stala se součástí mého každodenního života, jelikož jsem tam strávila už přes 3 roky.

A jaké jsou se mnou lekce? Především uvolněné. Usiluji o to, aby se student cítil vždy komfortně a lekci si užíval. Zároveň ale jsem tam v roli mentora, který nedopustí, aby si student z lekce nic neodnesl a přibližoval se tak malými krůčky ke svému cíli.

Vita.jpeg

Vita

Hello! My name is Vita and I am an American native speaker who specializes in conversation. Additionally, I find many ways to improve students’ confidence and general speaking skills, through individually tailored lessons. I focus on building my students’ vocabulary, taking special consideration of their goals. I can provide interesting conversations in many topics, as well as provide more structured lessons, such as Business English and grammar. I am from Boston, Massachusetts, and I graduated from Northeastern University with a major in Psychology. I have been providing private lessons for the past 6 years. I have experience working with both children and adults, and I have worked with individuals preparing for the IELTS and TOEFL exams. Don’t be shy and come learn English with me!

Barbora_B.jpeg

Barbora

Jmenuji se Barbora. Narodila jsem se v Praze, ale mnoho let jsem žila v Americe, kde mám většinu své rodiny. S angličtinou jsem tak v kontaktu již od narození. Znalost anglického jazyka mi otevřela možnost studovat na jazykové škole a získat zajímavé pracovní příležitosti. Angličtinu doučuji od roku 2020. Znalost angličtiny je v dnešní době nezbytná ,to jsem si nejvíce uvědomila při cestování do zahraničí. Proto bych chtěla předat své znalosti mým studentům a naučit je skvěle využívat anglický jazyk v běžném životě. Hodiny se snažím vést v přátelském duchu, aby hodiny byly příjemné pro obě strany, s individuálním přístupem ke každému studentovi. Moc se na Vás těším!

Bára1.jpeg

Barb

My name is Barbora. I was born in Prague where I completed university degree. Shortly after my graduation I moved to Sydney, Australia where I lived for seven amazing years. In 2018, I returned to the Czech Republic and decided to share my love for the English language by becoming a teacher. I enjoy travelling, outdoors and gastronomy.

marie gebbia.jpg

Marie

Výuce Aj se věnuji již 12 let. Vše začalo po mém návratu z USA, kde jsem 13 let žila, pracovala, studovala a cestovala 🙂. 

Absolvovala jsem mnoho metodických kurzů a výuk, ale z praxe vím, že jeden návod na to, jak se naučit jazyk, který by vyhovoval všem, prostě neexistuje!

 Respektuji individualitu každého mého studenta, protože věřím, že není lepší, nebo horší student.

Moje hodiny vedu s úsměvem, v pozitivním duchu. Studenti se semnou na hodinách rozhodně nenudí. Používám interaktivní styl výuky.

Jsem empatická a trpělivá, protože si velice dobře uvědomuji, že i já jako každý lektor byl kdysi studentem, jako Vy. 

bottom of page