top of page

O nás

„Pomáháme lidem překonat jejich jazykové bariéry.“

Výuka jazyků se u nás po celé roky vyvíjí. Věnujeme se individuální a skupinové výuce pro firmy i soukromé osoby, pořádáme tematické a konverzační kurzy, mini kurzy, a v poslední době na základě zájmu studentů i intenzivní a pobytové jazykové kurzy.

 

Naším hlavním cílem je, aby se u nás všichni studenti cítili spokojeni a dosahovali optimálních výsledků. Víme, že dnes spousta lidí bojuje s jazykovými znalostmi a cesta za úspěchem není vždy snadná, proto se snažíme přistupovat ke každému studentovi individuálně a přizpůsobit výuku jeho potřebám. S teamem lektorů také vytváříme doplňkové materiály pro studenty (např. audio nahrávky, e-booky), aby se mohli učit nejen u nás, ale i z pohodlí domova.

Vytvořili jsme širokou škálu online kurzů, které slouží jako podpůrné programy pro individuální výuku či kurzy. Pro studenty angličtiny také provozujeme nejlepší online klub English Spot Premium, který udrží vaši angličtinu vždy svěží a v kurzu.

Mezi naše další služby patří také komplexní jazykové audity, online testy pro naše studenty a audio výuka angličtiny, kterou oceňují především vytížení lidé nebo ti, kdo hodně cestují a potřebují angličtinu dostat rychle do ucha.

V Andriss jazykové akademii se vždy můžete těšit na rodinné prostředí, dobrou náladu a skvělý team lektorů.

andrea-tousova-andriss.jpg
"Těším se na naši společnou cestu za vzděláním“

 

Andrea Toušová

ředitelka Andriss jazykové akademie

 

Kde nás naleznete?

Naše škola a kurzy fungují převážně online, osobní výuku poskytujeme pouze v Praze.

Náš tým

Poznejte, s kým se budete učit. Náš tým má široké portfolio lektorů a to je skvělé, protože díky tomu jsme schopni vybrat studentům lektora, který bude nejlépe odpovídat jejich požadavkům a vyhovovat jejich potřebám. Seznamte se s lektory tady >>

Novinky a články

bottom of page