top of page

Výuka francouzštiny

Barevná a zvukomalebná francouzština

Romantické zamilované příběhy, básníci, literatura, divadlo, kuchyně, dobré jídlo a excelentní víno – to všechno a ještě mnohem vice je francouzština.

 

Práce a vzdělání

Tímto libozvučným románským jazykem se mluví ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v Africe. Někteří tvrdí, že francouzština je těžká, ale není tomu tak, naše výuka francouzštiny probíhá co nejpřirozenější cestou tak, aby se studentům francouzština co nejvíce přiblížila. Abyste se tento jazyk dobře naučili, musíte si ho zamilovat a pokud si ho zamilujete, bude pro vás jeho stadium lehké a zábavné. Už se samotného jazyka jako takového přímo dýchá historie Francie a povaha jejích obyvatel.

 

Cestování je s francouzštinou hračka

Francouzština vám pomůže získat náskok. V profesním životě je často považována za výhodu, protože už není tak rozšířená jako angličtina nebo němčina, ale pro pracovní komunikaci je často využívána. Pokud se chystáte do Francie, místní velmi ocení vaší byť jen třeba snahu používat jejich jazyk, budou k vám přátelštější a vstřícnější.

 

Proč se učit francouzštinu?

Důvodů je spousta, stačí si jen vybrat. Motivaci má každý jinou, ale existují i objektivní fakta, která jsou sama o sobě zajímavá.

* Francie je nejpopulárnější světová destinace. Ročně ji navštíví 85 milionů návštěvníků z celého
světa.
* Francie je 5. největší obchodní mocnost světa a proudí do ní 3. největší objem zahraničních investic, což z ní děla významného hráče ve světové ekonomice.
* Francouzsky mluví na 200 milionů lidí. Po angličtině je to nejvíce vyučovaný jazyk na světě. Je
také pracovní a oficiální jazyk diplomacie a mezinárodních institucí.
* Francouzština se řadí mezi hlavní světové řeči.

Chcete se naučit francouzsky? Zařídíme vám individuální výuku osobně či přes Skype

bottom of page